Wczasy nad Bałtykiem

Reklamy

Księga gości

Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z pobytu w prezentowanych przez nas miejscowościach. Jednocześnie informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za zamieszczone w księdze opinie i uwagi. Wszelkie REKLAMY i wpisy wulgarne lub nie mające związku z działalnością serwisu będą usuwane. Ogłoszenia dotyczące wynajmu kwater będą usuwane !!!

Data: 7.08.2016, 09:27

Autor: M.Putyra - mputyra1@gmail.com

,, Domek pod topolami "

Witam, polecamy serdecznie to wspaniałe miejsce. Zarówno zdjęcia jak i opis obiektu oddają całkowicie stan faktyczny. Domek b.czysty i w pełni wyposażony. Można tutaj świetnie się wyciszyć, zrelaksować i spędzić cudowne chwile. Właściciele to b.sympatyczni i pomocni ludzie. Tęsknimy już z powrotem do tego miejsca. Polecamy naprawdę warto !!!!!-Marzena i Adam z Warszawy.

Data: 7.08.2016, 00:03

Autor: Sylwia i Krzysiek - sylonia92@gmail.com

Polecamy!!!!!!!!!!!!!!

Polecamy domek "Pod Topolami" w Naćmierzu koło Jarosławca. Spokojna cicha okolica (brak wrzawy z innych sąsiednich domków)- dużo prywatności, duże ogrodzone podwórko z miejscem zabawy dla dzieci, miejsce na ognisko i grilla. Domek wyposażony we wszytko co trzeba , czysty, zadbany. Sympatyczni właściciele służą pomocą. Cena bardzo atrakcyjna. Domek w sam raz dla kogoś kto ceni sobie prywatność, cisze i chce naprawdę odpocząć.

Data: 26.07.2016, 18:34

Autor: Magda - swim82@wp.pl

Co roku z tą Panią Teresą coraz gorzej.

Nie szanuje klientów obgaduje jednych przy drugich. Warunki jak za tą kwotę niestety w niskim standardzie. Chyba taka jej metoda wzbudzić w kliencie zniechęcenie żeby wcześniej odjechał a pieniądze, które zapłacił za cały pobyt zostawił. Bo brak sił po tak stresującym pobycie na walkę o własne pieniądze. Brak kultury i szacunku dla klientów. Poza tym brudno, a Pani codziennie kontroluje. Czekałam aż w nocy wejdzie żeby sprawdzić czy stan noclegowiczów się zgadza. Masakra jakaś.

Data: 21.07.2016, 18:36

Autor: B. K - oollkkaa_15@o2.pl

UWAGA!!! WARTE UWAGI!! ! NIE POLECAM!!!

Nie polecam noclegu u Pani Teresy Sławińskiej. Od kilkunastu lat jeździmy z mężem nad morze i jeszcze nigdy nie zdarzyła nam się tak przykra sytuacja. Pani Teresa pierwszego dnia oskarżyła mnie o kradzież jej okularów oraz stu złotych, tłumacząc się, że "koleżanki" widziały jak uciekam ze skradzioną "zdobyczą". Tłumaczyłam tej kobiecie, że nie jadę ponad 600 kilometrów na wypoczynek po to żeby ukraść komuś cokolwiek, a sto złotych i dobry wzrok to jeszcze posiadam. Gdy poprosiłam o odtworzenie nagrania z kamery w celu udowodnienia czegokolwiek, stwierdziła, że w kamerze nie ma baterii. Dało nam to dużo do myślenia. Postanowiliśmy po trzech dobach opuścić pokój, mimo tego, że zapłaciliśmy za więcej, Widocznie to miała na celu, a jej zachowanie jeszcze obróci się kiedyś przeciwko niej. Naszą nadpłatę niech sobie wsadzi w głębokie poważanie, a zachowanie jeszcze kiedyś obróci się przeciwko. Każde uczynki wyrządzone innej osobie, dobre czy złe, zawsze do nas wracają, i to ze zdwojoną siłą. Powodzenia Pani Tereso! A wszystkich innych mocno ostrzegam Pozdrawiam,

Data: 16.08.2015, 21:40

Autor: Katarzyna - swim82@wp.pl

Polecam Darłówko , nie polecam noclegu u T. Sławińskiej

Darłówko (wschodnie) jest urokliwym przytulnym miejscem, w którym woda jest bardzo czysta a na plaży przyjemnie się wypoczywa ponieważ jest szeroka i jeden parawan na drugi nie wchodzi ;) Z kolei nocleg u wyżej wymienionej pani oznacza stres i nieprzyjemną atmosferę co podczas wakacyjnego wypoczynku nie jest nikomu wskazane. Jeżeli 21.00 to wasza godzina snu to być może nie podpadniecie. Natomiast wyśpicie się z pająkami i kurzem, który jest wszechobecny. Cena do warunków i atmosfery nie jest adekwatna. Zdecydowanie nie polecam tej kwatery natomiast samo Darłówko warte jest odwiedzenia.

Data: 9.08.2015, 13:41

Autor: WOJCIECH I AGNIESZKA - agusiab-d@wp.pl

Karolina Hamar -WICIE

Polecamy Wicie, piękna spokojna okolica, idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi.... A nocleg polecamy u K. Hamar- fajne, przestronne domki i przyzwoita cena :) polecamy

Data: 24.01.2015, 19:58

Autor: Arek

Jarosławiec zimą

W tej mieścince nawet zimą jest uroczo a w tym roku choć śniegu nie ma jest przepięknie ;-)

Data: 2.07.2014, 10:45

Autor: Robert

Nowa księga gości

Fajnie, że się pojawiła mam tylko nadzieję, że nie zostanie zablokowana przez nieodpowiedzialnych użytkowników jak to miało miejsce wcześniej

Sonda

Czy Twoim zdaniem plaża w Jarosławcu odbudowuje się po użyciu drewnianych pali?

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Dowiedz się więcej tutaj ×